College Tour met Aloysius Stichting, Inrichting van een Huisacademie

Met welk doel is er over gegaan tot het inrichten van een huisacademie? Hoe wordt er omgegaan met de professionalisering van onderwijs- en ondersteunend personeel, het aantoonbaar maken van kwaliteitsverbetering richting de Onderwijsinspectie.
Hoeveel invloed heeft het lerarentekort op de huidige werkdruk? En welke rol speelt AI / ChatGPT hier een rol in of welke rol kan zij hebben? En hoe hiermee om te gaan, met AI / ChatGPT. Dit zijn zo maar een paar vraagstukken, die uitvoerig aan bod komen tijdens de College Tour met Mariëtte van de Laar van Aloysius Stichting.

Schrijf je in en betaal €395,- excl. BTW per persoon! De tweede én derde persoon van dezelfde non-profit organisatie kunnen zich met 50% korting registreren en betalen slechts €197,50,-. Klik hier voor meer informatie en aanmelding.

 

OVERZICHT NIEUWS