In iedere regio een Educatief Dienjaar!

Een groot risico op leraar worden
Er staan genoeg jonge mensen te popelen om kennis te maken met het onderwijs. Aan motivatie geen gebrek. Aan ‘zeker weten’ wel.
Daarom is dit schooljaar het Educatief Dienjaar gestart. Hbo- en wo-studenten en pas afgestudeerden werken een jaar op school, krijgen intensieve training en begeleiding en ontdekken van dichtbij of het onderwijs bij hen past. Ondertussen zijn ze direct van waarde voor leerlingen en leraren.

Besturen, onderwijsregio’s, scholen en lerarenopleidingen maken dit samen mogelijk. Niet door jonge mensen vanaf de zijlijn te vertellen hoe mooi het onderwijs is, maar door ze het te laten ervaren. Stichting Proefwerk is de aanjager van het programma.

Tijdens deze sessie delen we de eerste ervaringen en inzichten uit het Educatief Dienjaar. Wat werkt? Wat leren we? Waarom zou elke regio een Educatief Dienjaar samenwerking moeten opstarten.

Deze lezing wordt gegeven door Aart Rijken, Projectleider, Stichting Proefwerk, Enora Stam, Regiomanager, Stichting Proefwerk en Nienke Verhoogt, Hoofd Regiomanagement Noord, Stichting Proefwerk

Meld je nu aan voor slechts € 399,- en de tweede en derde persoon van dezelfde organisatie ontvangt 50% korting! Klik hier om aan te melden.

Overzicht nieuws